Strony internetowe

Tylko w samej Polsce liczba Internautów przekracza 20 milionów unikalnych osób. Większość z nich chce posiadać swoją stronę internetową. Może to być blog, a równie dobrze może to być platforma internetowa w formie sklepu, serwisu, videobloga. W przypadku firm posiadanie strony internetowej ma ogromne znaczenie, gdyż jeśli zostanie ona zaprojektowana w stylu nowoczesnym - szansa na zwerbowanie klienta wzrasta o blisko 80%. 

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron na darmowych oraz płatnych skryptach. W przypadku darmowych skryptów korzystamy z gotowych narzędzi, a najważniejszą częścią projektu staje się optymalizacja witryny. Skrypty płatne nie wymagają prac związanych z optymalizacją, gdyż samo oprogramowanie jest przystosowane do środowiska SEO (Search Engine Optimalization). Kładziemy nacisk na to, aby każda wydawana przez nas strona była maksymalnie kompatybilna z tabletami, telefonami komórkowymi, smartfonami itd. Oprócz tworzenia stron, zajmujemy się także ich administracją i w mniejszym stopniu moderacją. Przeprowadzamy kampanie reklamowe, a w razie potrzeby wprowadzamy aktualizacje.

Do kogo skierowana jest nasza oferta?

LEGMAX zajmuje się tworzeniem witryn zarówno dla amatorów świata internetowego, jak również dla osób zaawansowanych. Doskonale wiemy o tym, że większość przedsiębiorców w Polsce to osoby doświadczone, po 50 roku życia. Wiele z tych osób naturalnie nie posiada odpowiednich umiejętności do samodzielnego stworzenia i prowadzenia witryny, dlatego nasze skrypty (CMS) są proste w obsłudze, nawet dla laików. W momencie zakończenia prac mających na celu powstanie serwisu, wysyłamy do klientów dane do logowania oraz przygotowany wcześniej, unikalny poradnik wraz ze zdjęciami. Dzięki samouczkom macie Państwo pewność, że wszystkie działania na stronie zostaną przeprowadzone odpowiednio i w krótkim czasie dojdziecie do wprawy. Dbamy również o szatę graficzną, dlatego nie korzystamy z gotowych szablonów, tylko zlecamy to zadanie doświadczonym grafikom. Strona wizualna jest bardzo ważna, gdyż w dużej mierze przyczynia się do zainteresowania ofertą na stronie www.

Ile trwa stworzenie strony?

Wbrew pozorom zbudowanie strony internetowej nie trwa zbyt długo. Kluczem do szybszego jej wydania jest nasze doświadczenie i znajomość kodu skryptów darmowych oraz płatnych. Czas realizacji zamówienia może wynieść od kilku, do maksymalnie kilkunastu dni. W przypadku sklepów lub platform medialnych czas budowania serwisu będzie nieco dłuższy, gdyż platformy sklepowe wymagają dodatkowych czynności mających na celu poprawienie indeksowania w wyszukiwarkach Google oraz Bing.

Nasza oferta:

Sklepy

Sklep internetowy w odróżnieniu od innych skryptów wyróżnia się przede wszystkim językiem programowania (przeważają elementy flash oraz java/ajax). O ile samo stworzenie sklepu jest kwestią pogrupowania artykułów, o tyle optymalizacja kodu to element konieczny, aby sklep zaistniał w wyszukiwarkach. Przy sporej ilości elementów graficznych takich jak Java oraz Flash mamy do czynienia ze sporą wagą bazy danych. Konieczna będzie jej optymalizacja. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zbudować atrakcyjny sklep na najpopularniejszych skryptach: PrestaShop oraz Shopper.

Wizytówki firm

Pozyskiwanie klientów w Internecie wiąże się z konkurencją. Im lepszą mamy wizytówkę, tym większa szansa na to, że przekonamy klientów do naszej oferty, a konkurencję pozostawimy daleko w tyle. Stworzenie wizytówki to głównie praca grafika oraz copywritera. Doskonale wiemy jak budować takie witryny, dlatego decydując się na wybór naszej firmy możecie mieć Państwo gwarancję, że otrzymacie w pełni dopracowaną wizytówkę. 

Blogi

Prowadzenie swojego własnego bloga staje się w naszym kraju coraz popularniejszym zajęciem. Na blogu można opisywać swoje codzienne wrażenia, dzielić pasją lub nawet zarabiać. Stworzenie bloga nie trwa długo, lecz należy go zoptymalizować aby proces pozycjonowania przebiegał prawidłowo. Każdy blog posiada unikalną szatę graficzną oraz wszystkie moduły stricte responsywne. Działamy w oparciu o światowe standardy, dlatego instalujemy również powiadomienia o wykorzystywaniu plików cookies.